ЗА НАС

Пробив

Топа

ВОВЕД

Shijiazhuang Topa Trading Co., Ltd е професионален производител на хидраулични фитинзи, хидраулични црева и сродни производи од стандардни стилови до сложени, прилагодени дизајни. Ние сме во хидраулични производи повеќе од 20 години, со широк опсег на работен притисок, оптимално ниво на отпорност на абење, долготрајна издржливост и способности за пренос со високи перформанси.

 • -
  Основана во 1993 година
 • -
  27 годишно искуство
 • -+
  Повеќе од 1000 производи
 • -$
  Повеќе од 10 милиони

ИНФОРМАЦИИ

Иновации

ВЕСТИ

Прво услуга

 • Како чувате хидраулични црева?

  Кој ви ги зеде парите од гуменото црево во вашиот магацин? Дали сте разочарани кога откривте дека хидрауличното црево е оштетено кога брзате да го користите? Зошто оштетен? Вашето хидраулично гумено црево се чува во магацин, не беше уништено и не беше изложено на сонце и ветер. Зошто е...

 • Како да го замените хидрауличното поставување

  Повеќето хидраулични арматури за црева можат да издржат висок притисок и траат долго време, но откако ќе се расипат или оштетат приклучоците, треба веднаш да ги замените за да спречите поголема штета на цревото. Заменувањето на фитинзи за хидраулични црева не е тешко и дури и ако немате ...