За нас

За Shijiazhuang Topa Trading Co., Ltd.

Топа е техничка компанија, со висок фокус на истражување, развој и производство на хидраулични црева, хидраулични фитинзи и други сродни производи. Ние сме едношалтерски производител за сите ваши хидраулични потреби!
Имаме стандардизирани процеси за сите наши операции. Ова е направено под строг систем на контрола на квалитетот, за кој гарантираме да ги одржуваме нашите производи конкурентни, а сепак да го одржуваме најдобриот можен квалитет. Можете да бидете сигурни дека нашите производи се изградени да траат.
Ние секогаш сме фокусирани на успехот на вас и вашата компанија! Ние ги надминуваме вашите очекувања и ви помагаме да го смирите умот. Ние ги разбираме техничките техники вклучени во производствените процеси и им одговараме на сите оние кои обезбедуваат решенија и услуги насочени кон клиенти.
Ние ги поздравуваме сите прашања од бизниси и компании од целиот свет и им обезбедуваме квалитетни услуги со разбирање на нивните барања, по што ви обезбедуваме по мерка решенија за подобрување на нивните деловни потреби и производствени потреби.

Shijiazhuang Topa Trading Co., Ltd е професионален производител на хидраулични фитинзи, хидраулични црева и сродни производи од стандардни стилови до сложени, прилагодени дизајни. Ние сме во хидраулични производи повеќе од 20 години, со широк опсег на работен притисок, оптимално ниво на отпорност на абење, долготрајна издржливост и способности за пренос со високи перформанси.

Нашите производи се порибуваат од многу дилери, дистрибутери и ОЕМ низ широк спектар на индустрии и пазари. Многу клиенти имаат корист од нашите производи. Заштедете цена, проширете го бизнисот и така натаму. Се надеваме дека ќе сториш.

За да започнете, едноставно испратете ни е-пошта со вашите спецификации за дизајн и посакуваната количина, и ние ќе ви се вратиме во рок од 12 часа со понуда за цена. Нашиот персонал од инженери е високо квалификуван и искусен во дизајнот на секој вид хидраулично црево и монтирање на пазарот. Ве молиме контактирајте не слободно преку info@topahydraulic.com

Информации за компанијата
Трговски капацитет
Информации за компанијата

Тип на деловна активност:Производител и трговија
Палета на производи:Хидраулични фитинзи, хидрауличен цилиндар, гумена цевка, цевки и црева, компјутерски компресор за воздух, PCP пумпа, PCP вентил и сродни резервни делови
Вкупно вработени:50-150
Година на основање:1993
Сертификат:ISO9001
Адреса на компанијата:Бр.118 патот ongонгшан, Шиџијажуанг, провинција Хебеи, Кина, Шиџијажуанг, Хебеи, Кина

Трговски капацитет

Информации за трговија
Просечно време на олово:Време на водечката сезона: 0
Време на олово вон сезоната: 0
Годишен обем на продажба (милиони УСД):Над 10 милиони УСД
Годишен обем на набавка (милиони УСД):Над 10 милиони УСД
Информации за извоз
Процент на извоз:90%
Главни пазари:Африка, Америка, Азија, Карибите, Источна Европа, Европа, Средниот Исток, Северна Европа, Океанија, Други пазари, Западна Европа, во светски рамки

21c13656

6bff976e

86c591b01

37522492

83010308

c8de8d86

daebe111

e24ed832

f125e2f9