Rreth Nesh

Rreth Shijiazhuang Topa Trading Co, Ltd.

Topa është një kompani teknike, me fokus të lartë në kërkimin, zhvillimin dhe prodhimin e Hoses Hidraulike, pajisje hidraulike dhe produkte të tjera të ngjashme. Ne jemi një prodhues me një ndalesë për të gjitha nevojat tuaja hidraulike!
Ne kemi procese të standardizuara për të gjitha operacionet tona. Kjo është bërë nën një sistem të rreptë të kontrollit të cilësisë, të cilin ne sigurojmë që t'i mbajmë produktet tona konkurruese dhe megjithatë të mbajmë cilësinë më të mirë të mundshme. Ju mund të jeni të sigurt se produktet tona janë ndërtuar për të zgjatur.
Ne jemi gjithmonë të përqendruar në suksesin e juve dhe kompanisë suaj! Ne i tejkalojmë pritjet tuaja dhe ju ndihmojmë të lehtësoni mendjen tuaj. Ne i kuptojmë teknikat e përfshira në proceset e prodhimit dhe u kujdesemi të gjithë atyre duke ofruar zgjidhje dhe shërbime të përqendruara tek klienti.
Ne i mirëpresim të gjitha pyetjet nga bizneset dhe kompanitë nga e gjithë bota dhe u sigurojmë atyre shërbime cilësore duke kuptuar kërkesat e tyre, pas së cilës ne ofrojmë zgjidhje të personalizuara për të rritur biznesin e tyre dhe nevojat e prodhimit.

Shijiazhuang Topa Trading Co, Ltd, është prodhuesi profesional i Aparateve Hidraulike, Tubit Hidraulik dhe produkteve të përafërta prej stileve standarde deri tek modelet e ndërlikuara, të personalizuara. Ne kemi qenë në produkte hidraulike për më shumë se 20 vjet, me diapazone të gjera presioni operativ, nivele optimale të rezistencës ndaj konsumimit, qëndrueshmëri afatgjatë dhe aftësi transferimi me performancë të lartë.

Produktet tona janë të pajisur nga shumë tregtarë, shpërndarës dhe OEM `s në një gamë të gjerë të industrive dhe tregjeve. Shumë klientë përfitojnë nga artikujt tanë. Kurseni koston, zgjeroni biznesin etj. Shpresojmë se do ta bësh.

Për të filluar, thjesht na dërgoni me email me specifikimet tuaja të dizajnit dhe sasinë e dëshiruar, dhe ne do t'ju kthehemi brenda 12 orësh me një vlerësim të çmimit. Stafi ynë i inxhinierëve është shumë i aftë dhe me përvojë në hartimin e çdo lloji të zorrës hidraulike dhe montimit në treg. Ju lutemi na kontaktoni lirisht përmes info@topahydraulic.com

Informacioni i Kompanisë
Kapaciteti tregtar
Informacioni i Kompanisë

Lloji i biznesit:Prodhuesi dhe tregtimi
Gama e produkteve:Pajisje hidraulike, cilindër hidraulik, tub gome, tub dhe tub, kompresor ajri pcp, pompë pcp, valvul pcp dhe pjesë këmbimi të lidhura
Punonjësit e Përgjithshëm:50-150
Viti i themelimit:1993
Certifikata:ISO9001
Adresa e kompanise:Nr. 118 Rruga Zhongshan, Shijiazhuang, Provinca Hebei, Kinë, Shijiazhuang, Hebei, Kinë

Kapaciteti tregtar

Informacioni tregtar
Koha mesatare e plumbit:Koha e drejtimit të sezonit kulminant: 0
Koha e drejtimit jashtë sezonit: 0
Vëllimi vjetor i shitjeve (milion dollarë):Mbi 10 milion dollarë amerikanë
Vëllimi vjetor i blerjes (milion dollarë):Mbi 10 milion dollarë amerikanë
Informacione për eksportin
Përqindja e eksportit:90%
Tregjet kryesore:Afrika, Amerika, Azia, Karaibet, Evropa Lindore, Evropa, Lindja e Mesme, Evropa e Veriut, Oqeania, Tregje të Tjera, Evropa Perëndimore, në të gjithë botën

21c13656

6bff976e

86c591b01

37522492

83010308

c8de8d86

daebe111

e24ed832

f125e2f9