Zmte Zorrë hidraulike me ulje të mbështjellë

Përshkrim i shkurtër:


Detaje të Produktit

FAQ

Informacioni themelor

  Numri i modelit.: R15

  Materiali: Gome silikoni, PP

  Aftësia: Zorrë gome rezistente ndaj nxehtësisë

  Ngjyrë: E zezë, e zezë / e kuqe / blu / e verdhë

  Temperatura: -30 deri në 90 gradë

  Gjatësia: 2m / 50m ose sipas kërkesave tuaja

  Numri i modelit: Diametri i ndryshëm

  Zorrë e përshtatshme: Diametri i jashtëm 8-10 Mm

  Tub i brendshëm: Rezistent ndaj vajit

  Përdorimi: Mbroni gete

  Certifikata: ISO9001: 2008

  Emri: Zorrë hidraulike me zbritje

Informacion shtesë

  Paketimi: kuti kartoni dhe kutia prej druri

  Produktiviteti: Ningbo, Shangai, Tianjin

  Marka: Topa

  Transporti: Oqeani, toka, ajri, DHL / UPS / TNT

  Vendi i origjinës: Kina

  Aftësia e furnizimit: Ningbo, Shangai, Tianjin

  Certifikata: ISO çorape hidraulike

  Porti: Ningbo, Shangai, Tianjin

përshkrim i produktit

Zmte Ulje e mbyllur Tub hidraulik

Zorra hidraulike me ulje përdoren kryesisht në mbështetjen hidraulike të minierës, kërkimin e naftës, të përshtatshme për ndërtimin e inxhinierisë, transportin e vinçit, metalurgjinë e falsifikimit, pajisjet e minierave, anijet, makineritë e formimit të injeksionit, makineritë bujqësore mjete të ndryshme makinerike.

Zmte Wrapped discount hydraulic hose

përshkrim i produktit

Zorrë hidraulike me ulje - Zorrë e brendshme
Nënshtresa e gomës sintetike rezistente ndaj vajrave.
Zorrë hidraulike me ulje - Përforcimi
1 nuse prej çeliku me rezistencë të lartë, 2braide dhe gjithashtu ka përforcim me katër spirale. Gjashtë tela
Zorrë hidraulike me ulje - Mbulimi
Gome sintetike e zezë rezistente ndaj konsumimit, vajrave, lëndëve djegëse, ozonit, agjentëve atmosferikë.
Temperatura e punës
nga -40 ° C deri në + 100 ° C


ID e zorrës Zorrë OD Presioni i punës Presioni i shpërthimit Rrezja minimale e përkuljes Pesha
inç mm mm Mpa PSI Mpa PSI mm kg / m
1/2 12.7 26.8 41.4 6000 165.5 24000 203 0,87
5/8 15.9 30.2 41.4 6000 165.5 24000 254 1.31
3/4 19.0 36.1 41.4 6000 165.5 24000 267 1.61
1 25.4 42.9 41.4 6000 165.5 24000 330 2.20
1-1 / 4 31.8 51.5 41.4 6000 165.5 24000 444 3.57
1-1 / 2 38.1 59.6 41.4 6000 165.5 24000 533 4.98
2 50.8 73.5 41.4 6000 165.5 24000 762 7.06

Aplikacion

Zorrë hidraulike me ulje të përdoret për të përcjellë lëngun hidraulik një vaj hidraulik, vaj djegës, lubrifikues, emulsion uji, hidrokarbure dhe bir në mënyrë që të transportojë lëng të presionit të lartë dhe konvergim hidraulik për projektin inxhinierik i cili temperaturë është -40 ℃ ~ + 100.

Zmte Wrapped discount hydraulic hose

Punëtori

Kompania jonë ka pajisje të përparuara të cilat janë importuar nga Koreja e Jugut, Finlanda dhe Italia, duke përfshirë makinerinë spirale, makinerinë e gërshetave, makinerinë prerëse dhe pajisjet e tjera kritike të prodhimit. Si dhe stenda e provës së shpërthimit, stenda e provës impulsive dhe pajisjet e tjera të përparuara të testimit.
Ne prodhojmë produkte që plotësojnë standardet ndërkombëtare SAE dhe DIN me cilësi superiore. Produktet janë shitur në një larmi fushash duke përfshirë fushat e naftës, industritë e minierave, metalurgjinë, inxhinierinë dhe makineritë. Pjesë janë eksportuar në Amerikë, Rusi, Kanada, Argjentinë dhe shumë vende të tjera.

Zmte Wrapped discount hydraulic hosePaketa & Transporti

Pakoja e përgjithshme e dllogaritet gete hidraulikeështë qese plastike ose e endur me paletë poshtë zorrës, e cila mund të shihet më poshtë. Sidoqoftë, ne gjithashtu mund të sigurojmë pako të veçantë sipas kërkesave të klientit. Zmte Wrapped discount hydraulic hose

Përparësitë

Tonë dllogaritet gete hidraulike janë prodhuar në përputhje me standardin kombëtar.
1. Përdorimi i gomës me cilësi të lartë, astar i brendshëm është me papërshkueshmëri të mirë të ajrit dhe mbulesa ka performancë të madhe rezistente ndaj nxehtësisë dhe anti-plakje.
2. Shtresa e përforcimit është bërë nga thurja (ose binjakëzimi) i fijeve poliestër që është me rezistencë të lartë.
3. Temperatura e punës: -40 ℃ -160
4. Standardi i ekzekutuar: GB / T25
5. isshtë mjedisi, asnjë ndotje e mjedisit.

6. Keni Departamentin e Teknologjisë,

7. pranoni OEM

8. Shembulli dhe urdhri i provës janë në dispozicion
FAQ

1. A është në dispozicion OEM?
Po, OEM është në dispozicion. Ne kemi një stilist profesional për të ndihmuar në promovimin e markës suaj.

2. A është kampioni i disponueshëm?
Po, mostrat janë në dispozicion për ju për të provuar cilësinë. Nëse kemi mostra në depo, mallrat mund të paguhen nga ana juaj

3. A jeni prodhues?
100% prodhues, Mirësevini ju vizitoni linjën tonë të prodhimit.

4. Cili është afati juaj i zakonshëm i pagesës për porositë?
T / T 30% si depozitë, dhe T / T 70% bilanc i paguar para ngarkimit.
Ose ndonjë afat pagese për të diskutuar.

Si të na kontaktoni?

Zmte Wrapped discount hydraulic hose

Po kërkoni Prodhuesin dhe furnizuesin e Gypave Hidraulikë me Ulje Ideale? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë Zorra Hidraulike me Ulje Zmte janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Zorrës Hidraulike të Ulur të Ulur. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Tub hidraulik


 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni