Darë për fiksim çorape çeliku inox

Përshkrim i shkurtër:


Detaje të Produktit

FAQ

Informacioni themelor

  Numri i modelit.: KLAMP

  Materiali: Mbërthenëse metali, çeliku karboni

  Përdorimi: Mbërthese tubi

  Struktura: F pirg

  Standardi: Standarde

  Gjendja: Të përdorura

  Aplikacion: Industriale

  Lloji: Kapëse të shpuar

  Trajtim sipërfaqësor: Ngjyra e zinkut e praruar

  Madhësia: Llojet e Morsetë zorres

  Mbaro: I krehur

  Funksioni: Mbështetëse

  Ngjyrë: E verdhe

  Karakteristikë: Rezistenca ndaj korrozionit

Informacion shtesë

  Paketimi: Kartoni dhe kaseta prej druri

  Produktiviteti: 900000

  Marka: Morsetë tubi Topa

  Transporti: Oqeani, toka, ajri, DHL / UPS / TNT

  Vendi i origjinës: Kina (kontinent) Hebei

  Aftësia e furnizimit: 900000

  Certifikata: Er

  Porti: Tianjin, Shangai, Ningbo

përshkrim i produktit

Shirit prej çeliku inox Morsetë zorre pincë

detajet e produktit

Cilat janë detajet e zorrës pirg?

Emri i produktit

Fiksi i telit të pranverës së rrotave të kamionit të ngrohjes Tub me presion të lartë kapëse
Materiali pirg tub çeliku inox Morsetë zorre
Madhësia Pirg 6-15 mm
Karakteristikë Rezistenca ndaj korrozionit
Përparësi Diapazon i madh rregullimi i pirgut prej çeliku të pandryshkshëm
Funksioni

Zorrë e përshtatshme për ujitje për bujqësi


përshkrim i produktit

Cili është përshkrimi i pirgit të zorrës?

1. Mirë dhe me cilësi të lartë Mbërthyes tubash Kontrolli

2. Dorëzimi i shpejtë

3. Dizajni dhe Logoja e Klientit janë të Mirëseardhura

4. Çmimet konkurruese

5. Pirje pirëse, automobilistike, detare, motorike dhe industriale

Klipi i zorrës

Punëtori

Cili është përshkrimi i pirgit të zorrës?

1. Kontroll i mirë dhe i lartë i cilësisë

2. Dorëzimi i shpejtë

3. Dizajni dhe Logoja e Klientit janë të Mirëseardhura

4. Çmimet konkurruese

5. Pirje pirëse, automobilistike, detare, motorike dhe industriale

Morsetë zorre

Paketimi dhe Transporti

Cila është punëtoria e pirgut prej çeliku të pandryshkshëm?

1. Përvojë shumë vjeçare në prodhim dhe eksport pajisje

2. Staf teknik me përvojë

3. Shënimi i markës së klientit në Mbërthyes çeliku inox sipërfaqja e produktit drejtpërdrejt

Hose Fastener

Lily Business Card

Mbërthyes tubash

Klipi i zorrës

Mbërthyes çeliku inox

Salduar Cilindër hidraulik Riparimi

Po kërkoni për Prodhuesin dhe furnizuesin ideal të Pincave për fiksim të zorrës? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha pincat pirgëse të tubit janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Mbërtheckës së Hose Band. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produktit: Morsetë zorre


 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni