Клешти за стегање на црево од не'рѓосувачки челик

Краток опис:


Детали за производот

Најчесто поставувани прашања

Основни информации

  Број на модел: КЛАМП

  Материјал: Метал, стегач од јаглероден челик

  Употреба: Стегач за цевки

  Структура: F Стегач

  Стандард: Стандарден

  Состојба: Користени

  Апликација: Индустриски

  Тип: Перфорирани стеги

  Површински третман: Цинк во облога

  Големина: Видови на Стегач за цревоs

  Заврши: Четкани

  Функција: Поддршка

  Боја: Жолто

  Карактеристично: Отпорност на корозија

Додатни информации

  Пакување: Картон и дрвена кутија

  Продуктивност: 900000

  Бренд: Стегач за цевки Топа

  Превоз: Океан, копно, воздух, DHL / UPS-от / ТНТ

  Место на потекло: Кина (копно) Хебеј

  Способност за снабдување: 900000

  Сертификат: Н.е.

  Пристаниште: Тијанџин, Шангај, Нингбо

Опис на производот

Лента од не'рѓосувачки челик Стегач за црево клешти

Детали за производот

Кои се деталите за цревото стегач?

Име на производот

Прицврстена е проводната жица на тркалото на камионот за греење Црево за висок притисок прстиња
Материјал стегач за цевки од не'рѓосувачки челик Стегач за црево
Големина Стегач од 6-15 мм
Карактеристично Отпорност на корозија
Предност Голем опсег на прилагодување на стегач од не'рѓосувачки челик
Функција

Соодветно црево за наводнување за земјоделство


опис на производот

Каков е описот на стегачот на цревото?

1. Добро и со висок квалитет Стегачи за цевки Контрола

2. Брза испорака

3. Дизајнот и логото на клиентите се добредојдени

4. Конкурентни цени

5. Стегачи за пијалоци, автомобили, мориња, мотоцикли и индустриски изклинвам

Клип за црево

Работилница

Каков е описот на стегачот на цревото?

1. Добра и висока контрола на квалитетот

2. Брза испорака

3. Дизајнот и логото на клиентите се добредојдени

4. Конкурентни цени

5. Стегачи за пијалоци, автомобили, мориња, мотоцикли и индустриски изклинвам

Стегач за црево

Пакување и испорака

Која е работилницата за стегање од не'рѓосувачки челик?

1. Долгогодишно искуство во производство и извоз на фитинзи

2. Искусен технички персонал

3. Обележување на брендот на клиентот на Стеги од црево од не'рѓосувачки челик директно на површината на производот

Hose Fastener

Lily Business Card

Стегачи за цевки

Клип за црево

Стеги од црево од не'рѓосувачки челик

Заварени Хидрауличен цилиндар Поправка

Барате идеални производители и добавувачи на клешти за стегање црево? Имаме широк избор по одлични цени за да ви помогнеме да бидете креативни. Сите клешти за стегање на цевки се гарантираат квалитетно. Ние сме фабрика за потекло од Кина на менгеме за стегање на црева. Ако имате какво било прашање, слободно контактирајте не.

Категории на производи: Стегач за црево


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја