zhytje kompresor ajri portabël i lirë poseidon pcp

Përshkrim i shkurtër:


Detaje të Produktit

FAQ

Informacioni themelor

  Numri i modelit.: 0.5L

  Materiali: Çelik inox, Çelik inox

  Kategoria: Motorike

  Teoria: Pompë reciproke

  Struktura: Pompë me shumë faza, Elektrike në 2 faza

  Përdorimi: Pompe ajri

  Fuqia: Elektrike

  Presioni: Shtypje e lartë

  Fuqia motorike: 1.8kw

  Presioni maksimal: 300bar

  Marka: TOPA

Informacion shtesë

  Paketimi:  Filmi PE ose rripi i endjes me rrotulla

  Produktiviteti: 500000 metra në muaj

  Marka: Kompresor ajri Topa

  Transporti: Oqeani, toka, ajri, DHL / UPS / TNT

  Vendi i origjinës: Kina

  Aftësia e furnizimit: 500000 copë në muaj

  Certifikata: ISO

  Porti: Ningbo, Tianjin, Shangai

përshkrim i produktit

zhytje elektrike e lirë poseidon PC e lëvizshme Kompresor ajri

Kompresor ajri çmimet janë zgjedhja perfekte për individët, grupin e vogël të miqve ose grupin e rekreacionit, teknikët dhe fushat e vogla dhe dyqanet me një vëllim të ulët mbushjesh ajri

Hino Air Brake Compressor

Vëllimi

L37.5CM * W22.5CM * H38.5CM

Pesha neto

16 kg

GW

19 kg

Tensioni

100-130V ose 220V-250V 60HZ / 50HZ

Vlerësimi i energjisë

1.8KW

Shpejtësia e fryrjes 2800R / Min
Presioni i punës 0-300BAR 0-30MPA 0-4500PSI
Materiali i mbulesës Alumini i derdhur
Nafta: L-MH 46 Vaj Hidraulik Anti-Veshje (Presion i Lartë) GB 11118.1
ose Vaj 5W-40 (makineria është pa vaj sepse vaji nuk lejohet në aeroplan)


Karakteristikat e produktit

Kjo Kompresor ajri 300bar rezervë ju lejon të plotësoni tuaj Tanke Paintball ose pushkë ajrore në komoditetin e shtëpisë tuaj.

1Kompresor ajri me presion të lartë për miniera është një zgjedhje ideale për të apasionuarit pas xhirimit.Dimensionet kompakte dhe pesha e lehtë e bëjnë shumë të lehtë transportimin dhe operimin, më pak se 2 L për siguri dhe besueshmëri të fortë.

2. Kjo Kompresor ajri Paintball mund të përdoret për të mbushur rezervuarin, ideal për lojë personale paintball PCP;

amerikan Kompresor ajri PCP gjenden në një gamë të gjerë mjedisesh për një gamë edhe më të gjerë përdorimesh. pako Air Compressor With Jack Hammer Punëtori

300bar Air Compressor

Për më shumë informacion, ju lutemi na dërgoni pyetje

Wang Yue

Po kërkoni për Prodhuesin dhe furnizuesin ideal të Kompresorit Portabël PCP? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjithë kompresorët e lirë të ajrit Poseidon janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës të Kompresorit Elektrik të Zhytjes. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Kompresor ajri


 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni