Pajisje hidraulike Camlock banjo pranë meje

Përshkrim i shkurtër:


Detaje të Produktit

FAQ

Informacioni themelor

  Numri i modelit.: Montimi

  Certifikimi: CE, ISO9001

  Presioni: Shtypje e Lartë, Montim i Presionit të Lartë

  Temperatura e punës: Temperaturë të lartë

  Lloji i fillit: Fije e Brendshme

  Instalimi: Lloji i mëngës

  Materiali: Çelik inox

  Lloji: Lidhës i shpejtë, Montimi i një bashkimi

  Emri i produktit: Montimi i tubave

  Ngjyrë: E verdhe

  Aplikacion: Bujqësia

  Struktura: Cilindër pistoni

  Standardi: Cilësimet e Klientit

  Certifikata: ISO9001: 2008

  Përdorimi: Madhësia e zorrës së gomës

  Emri i markës: Topa

Informacion shtesë

  Paketimi: çanta

  Produktiviteti: 90000

  Marka: TOPA

  Transporti: Oqeani, toka, ajri, DHL / UPS / TNT

  Vendi i origjinës: Kina (kontinent) Hebei

  Aftësia e furnizimit: 90000

  Certifikata: Er

  Porti: Ningbo, Shangai, Tianjin

përshkrim i produktit

Pajisje banjo Camlock Montime hidraulike afer meje

Çfarë Paketimi i Montim hidraulik


26792 20 20 Hydraulic Hose Ferrule26791 01 049 Hose Rotating ConnectorTë tjera Montime çorape

Detajet e Paketimit:

1. pajisja jonë ka fije kapak, mund të mbrojë mallrat, të sigurojë që ju mund të merrni mallra me të gjitha fijet e përsosura

2. çdo pajisje e zorrës do të mbulohet nga mbulesa plastike.

3. pastaj paketoni me kuti kartoni.

4. 48-52 kartona të vegjël pajisje hidraulike dalë janë në një paletë druri.

5. paketa jonë është perfekte, mbroni përplasjen e përshtatshme në transport.
6. Sigurisht, ne gjithashtu lejojmë të bëjmë pako të personalizuar.

Hidraulike Përshtatës Montimi

Detajet e dorëzimit:

1. Për mostrën, na duhen 3 ditë pune për t'u përgatitur, dorëzimi me shprehje.
2. Për porosinë e madhe, Në përgjithësi është 2-10 ditë nëse mallrat janë në magazinë. nuk ka stok, është sipas sasisë së porosisë. 3. Zakonisht për 1 20FT, mbase 45 ditë pune.

Mirësevini në inquriy dhe bëni porosinë

Galvanized Carbon Steel Thread Hydraulic Fittin


Çfarë kontrolli i cilësisë së montimit prej bronzi

Procedura jonë e QC:
Meqenëse kishim më shumë se 10 persona profesionalë dhe teknikë, ata sigurojnë kontrollimin e produkteve 100%.
(1). Kontrollimi i materialit: kontroll i rreptë i materialit që përdor, plotësoni standardet e kërkuara ndërkombëtare;
(2). Inspektimi i parë: Kontrolloni pajisjen e zorrës së parë në secilën procedurë.
(3) inspektimi i produkteve gjysëm të gatshme: në procesin e punës, punëtorët kontrollojnë madhësinë sipas vizatimit dhe kontrollojnë fijen me matësin e fijes;

4) Prova e linjës së prodhimit: Inspektori i Cilësisë do të inspektojë makinat, linjat dhe produktet në çdo kohë dhe në çdo vend.
(5) Inspektimi i produktit të përfunduar: departamenti i inspektimit do të testojë dhe kontrollojë përpara se montimi të jetë i zinkuar.
(6) Pas zinkut të pllakës: gjithashtu duhet të kontrolloni madhësinë e lidhësit të zorrës, arrën e prerjes, sasinë dhe në fund të kontrolloni përsëri, pastaj paketohen dhe ngarkohen.

Secila montim i tubit tonë do të kalojë nëpër provë në mënyrë rigoroze nga tekniku ynë profesional teknik.

Informacioni i kompanisëmartesë 1. SHEMBULL FALAS
2. teknologji e përparuar
3. R&D dhe kapaciteti i fortë i prodhimit
4. Cilësi e lartë dhe çmim i arsyeshëm
5. Dorëzimi në kohë

Cfare eshte përparësia jonë të montimit të zorrës

1. Çmim më konkurrues se furnitorët e tjerë
2. Përvojë 20 vjeçare.
3. Dorëzimi në kohë.
4. Produkte me cilësi të lartë dhe shërbim perfekt pas shitjes.
5.prodhimet inspektojnë 100% duke përdorur mjete me saktësi të lartë për të siguruar gabimin minimal.

Si të na kontaktoni për hetim montim shtypi

Për pajisjet tona të çorapeve, ju lutemi na pyesni

Lily Business Card

Montim hidrik hidrik

Montimi Hidraulik Britanik

Montim Hidraulik Amerikan

Montimi i një gypi një copë

Pajisje të tjera të zorrës

Produkt

Po kërkoni pajisje prodhuese dhe furnizuese pranë meje? Ne kemi një zgjedhje të gjerë me çmime të shkëlqyera për t'ju ndihmuar të bëheni krijues. Të gjitha pajisjet Camlock Banjo janë të garantuara me cilësi. Ne jemi Fabrika e Origjinës së Kinës e Montimit të Pajisjeve Hidraulike. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

Kategoritë e produkteve: Montim tubi hidraulik> Montim hidraulik amerikan


 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni