Parker Crimp Komatsu Hidraulike Pajisje të Ripërdorueshme Llojet e Bashkimit Evropian të Thithit për Traktorë

Përshkrim i shkurtër:

Parker Crimp Komatsu Hidraulike Pajisje të Ripërdorueshme Llojet e Bashkimit Evropian të Thithit për Traktorë

Pajisjet e zorrës hidraulike të ripërdorshme përbëhen nga dy grupe: një fole dhe një dalë. Pajisjet hidraulike të ripërdorshme përdoren në fund të zorrës hidraulike, pa marrë parasysh nëse është montim apo mirëmbajtje, nuk nevojitet asnjë makinë fiksuese. Shtë një aksesor efikas dhe ekonomik në sistemin hidraulik.


Detaje të Produktit

FAQ

Parker Crimp Komatsu Hydraulic Pajisje të ripërdorshme Llojet evropiane të bashkimit të thithkave për traktorët

Pajisjet e çorapeve të ripërdorshme të Parkerit përbëhen nga dy grupe: një fole dhe një dalë. Pajisjet hidraulike të ripërdorshme përdoren në fund të zorrës hidraulike, pa marrë parasysh nëse është montim apo mirëmbajtje, nuk nevojitet asnjë makinë fiksuese. Shtë një aksesor efikas dhe ekonomik në sistemin hidraulik.

Pipe Coupling

orb fittings

Fundet e zorrës hidraulike të ripërdorshme Karakteristikë:

1. Pajisjet e zorrës hidraulike të ripërdorshme Materiali: çelik karboni, çelik

2. pajisje të zorrës me presion të lartë të ripërdorshëm Thread: NPT / NPSM JIC ORFS BSPP / BSPT

3. bashkuesit hidraulikë për traktorin Temperatura: -40 ° deri 212 ° F

 

eaton fittings

Avantazhi i llojeve të montimit të zorrës hidraulike:

1. pajisje hidraulike prej çeliku inox Montim i thjeshtë pa makineri për prerje
2. pajisjet e tubave hidraulikë të ripërdorshëm Lidhësi nuk është fiksuar përgjithmonë në zorrën hidraulike, thjesht hiqni jakën nga kërcelli i valvulës dhe hiqni pajisjet shtesë
3. pajisje të ripërdorshme Lehtë për tu instaluar dhe mirëmbajtur

eaton hydraulic fittings

Zbatimet e fundit të rrymës së zorrës së ripërdorshme:

• Lëngjet hidraulike të bazës së naftës dhe vajrat vajosës

Tregjet:
• Pylltaria
• Transporti
• Ndërtimi
• Terrenet & Mirëmbajtja e Ndërtesave
• Hekurudha
• Vegël makinerie
• Trajtimi i materialit
• Bujqësia
• Pajisjet komunale

 

gates hose fittings

Topa është një kompani teknike, me fokus të lartë në kërkimin, zhvillimin dhe prodhimin e pajisjeve të gete të parkut hidraulik, tubave hidraulikë dhe produkteve të tjera të ngjashme.

Produktet tona kryesore janë pajisje metrike, pajisje JIC, pajisje BSP, pajisje hidraulike, çorape hidraulike, përshtatës hidraulikë dhe produkte të ngjashme.

Në TOPA do të gjeni saktësisht produktet që dëshironi. Ne jemi një prodhues me një ndalesë për të gjitha nevojat tuaja hidraulike!

 

ryco fittings

Pajisjet hidraulike të ripërdorshme të Caterpillar Paketa:

1. gete e ripërdorshme përfundon Paketimi i qeseve plastike.

2. pajisje paketimi të forta prej kartoni të ripërdorshëm të tubave të ajrit të ripërdorshëm

3. pajisje për ripërdorimin e paketimit përfundimtar të paletës

 

hydraulic elbow

hyd hose fittings


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni